Українська поп-діва Оля Полякова отримала серйозну травму під час виступу на ювілеї популярного проекту "Світське життя з Катериною Осадчою". Культовій передачі про зірок виповнилося 15 років.

Читайте також: Кішечка: Тіна Кароль в ліфчику спокусила хвилюючими вигинами на жарких фото

Захід відбувся в Ботанічному саду ім. Гришка в Києві. Полякова виконала живу версію майбутнього синглу "Білий танець", яку зовсім скоро представить своїм слухачам в офіційному форматі. Про це повідомила пресслужба артистки, пише OBOZREVATEL.

Оля Полякова на святі "Світського життя"

Режисером одного з найбільш технічно-складних номерів виступив Герман Нєнов. Складність постановки полягала у виконанні композиції на абсолютно різних локаціях, розділених один від одного дистанцією, а також кількості трюків, які Оля виконувала на крихких конструкціях.

Під час виконання одного з елементів Полякова сильно пошкодила ногу, зачепившись об раму декорації, і зірвала ніготь. Номер довелося зупинити. Для надання першої медичної допомоги і місцевої анестезії медикам знадобилося всього 10 хвилин, після чого поп-діва знову вийшла на сцену і продовжила виступ.

Артистка виступила на ювілеї "Світського життя"

Відео з InstaStories Олі Полякової:

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook