У Конгресі оприлюднили лист президента США Дональда Трампа президенту України Володимиру Зеленському з запевненнями у непохитній підтримці та запрошенням в Білий дім.

Читайте також: Зеленський повідомив, коли в Україні запровадять ринок землі

Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на оприлюднену копію листа, у ньому йдеться про партнерство, демократію та підтримку України з боку США.

"Вашингтон і Київ – вірні партнери, які працюють разом для реалізації спільного бачення стабільної, процвітаючої і демократичної України, інтегрованої до євроатлантичної спільноти. Наше партнерство ґрунтується на ідеї, що вільні громадяни повинні мати можливість здійснювати свої демократичні права, вибирати свою долю і жити в мирі", – написав Трамп.

"Успіх України є прикладом тріумфу демократії над деспотизмом, що відроджується. Підтримка США суверенітету і територіальної цілісності України непохитна", – йдеться в листі.

Читайте також: В Україні скоротять кількість суддів та зменшать їм посадові оклади: Зеленський підписав закон про судову реформу

За словами Трампа, США готові допомагати Україні в реалізації її потенціалу. Крім цього, у листі президент США запросив Зеленського зустрітися з ним в Білому домі, як тільки вони зможуть підібрати підходящий час.

Під час свідчень в Конгресі тимчасовий повірений США у справах України Вільям Тейлор розповів, що привіз із собою до Києва лист від президента Трампа, в якому той привітав президента Зеленського з перемогою на виборах і запросив його на зустріч в Овальному кабінеті.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook