Народний депутат Олег Ляшко продемонстрував свої таланти в домашньому караоке і став посміховиськом в мережі.

Читайте також: Ляшко з ями на трасі записав звернення до прем'єра (відео)

Нардеп Олег Ляшко виконав пісню у присутності однопартійців Ігоря Мосійчука та Андрія Лозового. Ляшко заспівав "Арію містера Ікс". Під час виконання були присутні 2 собаки. Користувачі мережі відзначили, що одна з них не витримала вокалу Ляшко і зуміла втекти.

Відео нардеп виклав на своїй сторінці в Facebook. "Підкорюю нові вершини – заспівав арію містера Ікс. Не судіть строго!", – написав Ляшко.

Читайте також: "Країною керувати – це не на гей-паради ходити": у прямому ефірі побилися нардепи (відео)

Зазначимо, що відео вже подивилися більше ніж 70 тисяч користувачів. У мережі масово роблять репости і коментують кадри з співом Ляшко. Варто додати, що до душі воно довелося далеко не всім.

"Це діагноз", "Треба Верховну Раду перекваліфікувати в психіатричну лікарню закритого типу", "Черновецький теж з пісень починав", "Чому не державною, скотиняко?", "Боже, які дегенерати", "Українське талант-шоу "Рада має таланти", "Видно, планка поїхала і конкретно", "Опудало ти горохове. Тобі тільки кричати: "зайнято!" в туалетах", "Він накурився", "Пес не витримав того виття", "Скільки випив?", – коментують відео в мережі.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter