Останій раз ви авторизувались через "%social%"

Паралімпійці з Волині, які привезли золото з Чемпіонату світу, отримали нові звання

п'ятниця, 30.08.19  15:31
Паралімпійці з Волині, які привезли золото з Чемпіонату світу, отримали нові звання

Сьогодні голова обласної ради Ірина Вахович та її заступник Роман Карпюк зустрічалися зі спотртсменами Мариною Мажулоюта Сергієм Ємельяновим. Вони займають параканое і мають досить потужні здобутки в цьому виді спорту, завдяки чому отримали підвищення в статусі. Повідомляє Волинська обласна рада.

Читайте також: Обдаровані школярі отримуватимуть стипендії Луцької міськради (перелік)

Марина Мажула нині – Майстер спорту міжнародного класу, а Сергій Ємельянов – Заслужений майстер спорту України. Значки та посвідчення паралімпійцям вручил керівники обласної ради.

"Я вітаю вас, бажаю успіхів і не зупинятися на досягнутому. В принципі, ви й не будете зупинятися, бо ви – не такі. Дякую вам за той позитив, яким ви ділиттеся. Волинянам є ким пишатися!", – звернулася до спортсменів Ірина Вахович.

В ході спілкування з керівництвом обласної ради спортсмени розповіли, що мають хороші результати завдяки тренерові Вячеславу Загребі та теплій підтримці своїх родин. Хоча, направду, бачаться з сім'ями дуже рідко, адже тренуватися доводиться у Дніпрі, бо там є відповідна база для спортсменів з інвалідністю. Багато часу займає й участь в змаганнях. Останні відбувалися в угорському Сегеді, де волинські спортсмени здобули золоті нагороди. Для Сергія, який, до слова, є чемпіоном Паралімпіських Ігор-2016, ця вища нагорода стала третьою на чемпіонатах світу, для Марини – друга.

Ірина Вахович пообіцяла, що Волинська обласна рада й надалі підтримуватиме інваспорт через Обласну цільову соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки. Вона рекомендувала директору Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Вікторові Галану-Влащуку детально підготуватися до наступного бюджетного року, аби потреби інвалідного спорту були при можливостях враховані та профінансовані. "Якщо успішно запрацює КП "Волиньприродресурс", ми будемо мати змогу краще фінансувати спорт, в ому числі й для людей з обмеженими можливостями", – зауважила Ірина Вахович.

Голова облради та керівник обласного "Інваспорту" домовилися, що в найближчій перспективі спільно оглянуть інфраструктуру організації.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті?Виділи її мишкою та натисни Ctrl + Enter

Коментарі

    коментарів немає
Коментар буде опубліковано після модерації
×публікації по часу :