Вокаліст групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, який напередодні створив політичну партію "Голос", обіцяв взяти в свою команду тільки найчесніших людей.

Читайте також: Партію Вакарчука "Голос" поповнив "чорний" політтехнолог, який працював на Порошенка

Однак на ділі вийшло трохи інакше. Про це написав у телеграм-каналі відомий журналіст Олександр Дубінський.

"Пам'ятаєте, як Славко Вакарчук обіцяв взяти у свою партію найчесніших людей?

Зараз на цей статус претендує екс-заступник міністра охорони здоров’я Лисневська Наталія Олександрівна. За часів головування в міністерстві Мусія контролювала юридичний департамент, відповідальний за узгодження тендерних процедур та укладення закупівельних договорів. Процес закупівлі ліків в 2014 році був зірваний", – заявив Дубінський.

Також він зазначив, що її чоловік Роман Богачов за часів Януковича був заступником міністра того ж охорони здоров’я і паралельно очолював тендерний комітет міністерства.

Читайте також: Вакарчук вимагав проведення референдуму по федералізації та російській мові (відео)

"Найскандальніше, що сталося з його безпосередньою участю це закупівля в 2013 році 1412 машин швидкої допомоги на мільярд гривень. Основним одержувачем тоді стала НВО "Практика" (1 159 машин марки Peugeot Boxer за 767 млн грн.). Пізніше з’ясується, що компанія закупила їх у французів по 205 тис. грн, а державі продали вже по 290 тис. грн. (Не включаючи обладнання). Намутили 100 лямів. Відмінний кадр. Треба брати", – написав журналіст.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook