О 09:17:40 20 лютого 2014 року на Майдані Незалежності у Києві застрелили 21-річного Василя Мойсея.

Читайте також: Порошенко ганебно попіарився, розповівши про свій "героїзм" на Євромайдані

Про це пише Gazeta.ua.

На Майдан Василь приїздив декілька разів. Востаннє приїхав на "мирну" ходу до Верховної Ради. Був у складі 35-ї штурмової резервної сотні "Волинська Січ". Взяв собі псевдо "Крук".

Василь був родом із Тернопільщини, але багато років жив на Волині разом з братом. Навчався на четвертому курсі факультету соціальних комунікацій і реабілітації університету розвитку людини "Україна".

Читайте також: "Війна закарбувалася у пам'яті на все життя", – голова волинської спілки ветеранів Афганістану Григорій Павлович про наболіле

"Вынприєднався до нашої сотні напередодні загибелі. Його застрелили на сходах під Жовтневим. Я йшов тоді за хлопцями. Підбіг до них і потягнув Васю донизу. З нього полилася кров. Подумав, що це епілептичний напад. Він хрипів через зціплені зуби.

Але кров була не звідти, Василю прострелили груди. Я давай ту дірку затуляти. Куля пройшла наскрізь і кров з іншого отвору виходила. Тягнули його на щиті.

На середині цих сходів лікар сказав, що він вже мертвий, щоб ми його лишали. Але ми не слухали і понесли Васю за архангела Михаїла. Там дуже багато швидких стояло. Я в одну – важкий, в другу – важкий. А в одній швидкій хлопцю руку перемотують. Туди Васю і занесли, двері закрили", – розповів Сергій Мерчук.

На Революції Гідності він теж був у складі сотні "Волинська Січ". Потім воював на Сході у "Азові". Зараз – керівник патрульної поліції Рівненської області.

Похорони Мойсея були страшні. Більше 25 тисяч людей прийшли до нього".

Василь помер у 17-ї міській лікарні. Куля пробила йому серце.

З 35 сотні "Волинська Січ" на Майдані вбили:

23-річного Сергія Байдовського

29-річного Івана Городнюка

28-річного Едуарда Гриневича

29-річного Олександра Капіноса

21-річного Василя Мойсея

26-річного Олександра Храпаченко

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook