Серед 25 нових випадків зараження в Польщі коронавірусом - двоє українців, один з яких приїхав з Німеччини, а інший – безпосередньо з України, тому в Україні, ймовірно, був джерелом інфекції.

Читайте також: "Діятимемо жорстко і невідкладно", – Зеленський терміново звернувся до українців (відео)

Про це заявило міністерство охорони здоров’я Польщі.

Відомство надало інформацію про ще 25 підтверджених випадків коронавірусу в країні. Зокрема, підтверджені випадки стосуються  9 людей з провінції Нижня Сілезія (Вроцлав і Валбжих), серед яких двоє українців.

Читайте також: Закінчуються продукти та медикаменти: автобус з українцями застряг прямо в епіцентрі коронавірусу (відео)

"Ще дві людини, заражені коронавірусом у Сілезькій провінції, є громадянами України. Чоловіки в розквіті сил, стан у них хороший. Одному з них було поставлено діагноз у Тихи, а іншому в Цішині. Пацієнт із інфекційного відділення лікарні в Цішині закінчив ізоляцію – його відправили додому в хорошому стані; ми знаємо, що він приїхав з Німеччини. Другого пацієнта госпіталізують до лікарні в Тихах – він приїхав з України, тому там, мабуть, було джерело інфекції", –  розповіла речниця Сілезького воєводства. 

Зазначається, що наразі у Польші виявлено наявність коронавірусу у 150 людей.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook