Останій раз ви авторизувались через "%social%"

Порошенко відзначився мерзенною витівкою в новій Раді (фото)

п'ятниця, 30.08.19  17:53
Порошенко відзначився мерзенною витівкою в новій Раді (фото)

Екс-президент України Петро Порошенко забув, що за ним спостерігають журналісти і публічно зганьбився.

Читайте також: Мільйонерка розважалася у дні Іловайського котла: українка показала справжнє обличчя Ірини Геращенко

Вчора відбулося перше засідання Верховної Ради 9-ого скликання, пише Політека.

Народні депутати затвердили новий склад Кабінету міністрів України, а також призначили нового генерального прокурора і прийняли ряд законів, крім цього, вони обрали комітети ВРУ і призначили їх глав. Весь цей час за ними спостерігали журналісти і оператори, які знімали передавали на ТБ відео з засідання, а також фотографували народних обранців.

Під об’єктиви камер потрапив і екс-президент України Петро Порошенко. На фото, яким поділився на своїй сторінці в Facebook юрист і блогер Михайло Шнайдер – помітно, як екс-гарант колупається в носі, зовсім не соромлячись свого супутника.

"Петя нарешті знайшов чим себе зайняти, на новому робочому Місці. Ви там акуратніше Петро Олексійович. Тут головне не перестаратися)", – посміявся Шнайдер з народного депутата.

Користувачі мережі не втрималися і почали коментувати це скандальну фото. Більшість коментарів посміялися з екс-гаранта, намагаючись передбачити, що той хоче знайти у себе в носі.

Читайте також: Історичне фото п'ятьох президентів України вразило мережу

"Зараз Артурчику на документ вето накласти", "Чи збирає рідини щоб друк поставити", "Треба в голові дірку зробити щоб міг длубатися, біс-зрадник", "Намагатися не перестаратися, Чим же ще себе зайняти? Ну якщо вже не в жо*і колупатися, Раз в носі є, що дістати, чого вже на долю нарікати!".

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті?Виділи її мишкою та натисни Ctrl + Enter

Коментарі

  • U

    Андрій

    31.08.2019 08:33:51

    Ну і що? Зеленський діючий президент а говорив у раді по фені і на руському язиці!

    U

    Артем

    31.08.2019 09:49:06

    І шо з того? Ти порохобот тупий...... хай хоть на китацському говорить , головне виконувати те що обіцяв перед виборами...... ти Вася тупорилий , де ж ви такі беретесь

    U

    Українська мова

    02.09.2019 10:50:58

    То й говори по-китайськи. Чому говориш українською?

    U

    Дмитро

    12.09.2019 19:45:57

    Артем тупорилий тільки оскорбляти може тому що більше слів не заєш.тоді вивчи українску і поважай свою державу в якій ти живеш безграмотна істота

    U

    Олег

    31.08.2019 21:32:54

    Це він артурчику сніданок достає козюльку.питає будеш.

  • U

    Анна

    31.08.2019 10:14:14

    Дайте йому працювати за 100 днів уже видно зміни а ви не критикуйте а працюйте на собою

    U

    ПавлоЛютий

    31.08.2019 17:50:42

    Какие змины? Украина остаточно потеряла субъектность??? Обосрался везде где только можно и отказался от всех обещаний? Когда же вам лохам твердолобым просветление настанет???

  • U

    Слава

    31.08.2019 11:22:52

    Погано те що вони вважають що українці повинні розмовляти тільки українською. Це теж саме коли людина іде до церкви молиться, а виходячи з церкви починає пакостити людям. То навіщо він ходив до церкви? Це теж саме стосується мови. Немає різниці якою мовою ми говоримо, головне в душі бути ЛЮДИНОЮ. Толку з того що порошенко розмовляв українською? А грабив український народ.

    U

    Олександр

    31.08.2019 17:09:37

    Якщо немає різниці якою мовою говорити то тоді говоріть українською.

    U

    Дмитро

    12.09.2019 19:36:22

    Якщо ти держслужбовець обязан знати і розмовляти українською мовою при виконанні службових обовязків,піля роботи можеш розмовляти якою хочеш.а порівняння ці ваші безглуді і ви не поважаєте свою державу в якій живете.поїдьте в китай як ви висловлюєтеся вони не розмовляють на роботі по телебаченю в пресі наяпонській обо на корейські ,тому що він поважає свою державу свою націю !!!.

  • U

    Астра

    31.08.2019 12:25:19

    За Порошенка було спокійно за Украіну ,а ви жерли ковбасу(такі нещасні ) і спокійно пускали фейєрверки. Продажні ...

    U

    Василь

    31.08.2019 12:53:35

    ЗА ПОРОШЕНКА ЗНИКЛИ МОЛОДІ ЛЮДИ ВІКОМ ВІД 18 ДО 50 ЯКІ СПРОЖНІ БУЛИ ЗАРОБИТИ І ПОТРАТИТИ І СПЛАТИТИ В У КРАЇНІІ.ПОДАТКИ.ЗА ПОРОХА ЗНИЩЕНО 4 АРСЕНАЛА ЗБРОЇ.ЗА ПОРОХА КУРС ДОЛОРА З 8 ДО 28.ЗА ПОРОХА ЦІНИ НА КОМУНАЛКУ.ЗА ПОРОХА ІЛОВАЙСК ДЕБАЛЬЦЕВЕ ВІН ЗРАДНИК І ВБИВЦЯ РАЗОМ З ПУТІНИМ

    U

    Українець

    02.09.2019 21:34:27

    Тобі спокійно? Коли на дивані валяєшся.А Іловайськ,Ізварне,Донецький аеропорт... ?

  • U

    Ніка

    31.08.2019 17:25:37

    Зупиніться клоунадо!!! Україна це святе!!!!

  • U

    оля

    02.09.2019 11:47:30

    зеленський виконає що обіцяв але не за сто днів