У гіпермаркеті "Там Там" напередодні новорічних свят, як завжди багато людей, але з 29 кас працюють лише 9.
Читайте також: П’яні охоронці «Порт City» кричали на дідуся та принижували його за втрачений талон на паркінг
Про це Під Прицілом повідомляють наші читачі.
На фото видно, що попри великий "наплив" людей, кількість працівників на касах не збільшуєтсья, що спричиняє незручності для покупців. Адже саме напередодні Нового року люди масово "штурмують" полиці магазинів і змушені стояти в довжелезних чергах більше ніж півгодини.
Варто зазначити, що така ситуація неодноразово спостерігається у "Там Тамі" і покупці часто залишають негативні відгуки про роботу персоналу у гіпермаркеті.
Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook
Коментарі
Олександр
27.12.2017 13:20:53
Таке явище можна бачити в гіпермаркеті практично кожного дня. Так що немає тут чому дивуватися. А на зауваження покупців працівники магазину рідко коли реагують позитивно.
Анонім
27.12.2017 20:53:46
А хто буде працювати за 2500гр
Анонім
28.12.2017 14:31:25
буває і до 2000 не доплачують
Анонім
11.01.2018 22:53:46
Ти не хочеш попрацювати???
Світлана
27.12.2017 14:12:45
я просто обурена нахабністю адміністраторів і персоналу. У понеділок на католицьке Різдво ситуація узагалі була критична на протязі дня. Коли просиш книгу скарг, то дивляться на тебе як на ворога народу. Може нарашті хоч щось зміниться чи Івахіву плювати на клієнтів? Головне набити кишеню нагнавши ажіотаж міфічними знижками? Більше не має бажання чекати 15 хв перед кухнею і півгодини на касі...
Людмила
27.12.2017 14:26:43
Згідна з тим,що величезні черги в гіпермаркеті присутні завжди...А на зауваження персонал реагує неадекватно!А служба охорони так то взагалі жесть,таке враження що охоронців там набирали по оголошенню дуже нетактовні і злі...
Dj-Arsen
28.12.2017 09:37:00
Бо так і було!
Інна
27.12.2017 14:27:52
Та це просто катастрофа. В моєму маленькому магазинчику,де існує три каси ,якщо одна не працює-вже починають верещати. А в Там-тамі чогось стоять мовчки. Може тому,що знають-там всім по барабану їхні скарги? Це перший нюанс. На особистій моїй практиці я один раз була обізнана всякими різними словами ,бо одній ділусі,яка видно запізнювалась контракт підписувати,здалось що я повільно розраховую. В Там-тамі ж касири сидять з таким виглядом,наче їм всі щось винні,чи прийшли до них додому,і взагалі:"Я нікуди не спішу,хочеш-значить чекай,не подобаєтся-вали в Сільпо через дорогу". Там-там хороший ,бо там можна знайти всякі незвичайні продукти,спеції,але стояти півгодини з якимись фініками так неохота.
совість
27.12.2017 14:47:26
охоронцями там працють дебіли, які ледве закінчили 9 класів і більше нікуди не поступили))))) гляньте на це убожество. Хай Івахів собі їх візьме в нацдружини тітушками, а туди поставить когось розумнішого.
степан
27.12.2017 15:27:13
викладіть будь-ласка скан вашого документу про освіту
Свій
27.12.2017 18:17:56
Шановн(ий)а, яке ви право маєте так називати людей яких Ви навіть не знаєте? Притому ж всьому самі робите помилки при написані.. Про яку освіту Ви можете говорити!
Паша
27.12.2017 22:24:57
А чому ти ображаєш людей, там не всі такі охоронці. Є і хороші люди. А ти уй*бок
Василина
28.12.2017 19:36:13
Дехто закінчив 9 класів і мають нормальну роботу престижну А дехто з відзнаками школу і 2 вищих освіти і стоять на ринку чи на охороні за мізер Не потрібно людей судити по освіті Розумні люди такі речі не писатимуть
совість Степану
27.12.2017 15:46:36
як у Вас філологічна. Не так, як Ви купили диплом. І будь ласка тепер пишеться без дефісу. Слідкуйте за нововведеннями
степан
27.12.2017 16:09:35
синку за табелем сходи, тобі класний керівник десяточку поставить з української мови за твої пізнання в граматиці
Марина
27.12.2017 17:11:55
Не розумію для чого люди масово йдуть в цей гіпермаркет! Невдоволені, сердиті, обурюються, але всеодно туди повертаються. Близько найбільший ринок в нашому місті (ближче не придумаєш :) ) та і місто в нас не таке й велике, можна проїхатись або пройтись до іншого магазину купити необхідний товар і не портити собі настрій
Андрій
27.12.2017 21:21:07
І я те саме кажу: не має чого в той Там-Там ходити, валом магазинів
покупець
27.12.2017 21:31:08
охорона справді наче собаки. а черги........годину треба вистояти. жах жах
Свій
28.12.2017 19:07:25
То ходіть там де немає черг, ще не спостерігала таке що в черзі годину стоять...Ви хоча б реальніший наклеп придумали!
Марта
27.12.2017 21:43:03
Касири грубіянять☹ каси не працюють!!!!!!!!
Лучанин
27.12.2017 22:09:19
Назвіть мені хоть один супермаркет де немає черг. Нах_й та піздь_ж. В усіх маркетах черги і всі розумні розуміють. Кожного вечора роблю покупки в Там Тамі і корона з голови не падає постояти п'ять хв. в черзі. Піз_уйте на базар, там все гладко. Як на мене, то знову перед великими святами ведуться грязні роботи кокурентів. Підіть в сільпо біля цума і побачите справжню чергу і людей які кидають свої візочки чи кошики і йдуть не купивши нічого.
Same_Ta
27.12.2017 22:23:55
З таким відношенням покупців люди відмовляються іти в касири в тому то і напевно найголовніша проблема магазину. Весь негатив і невдоволення покупців не кожен касир витримає. Люди схаменіться!!! Якщо вам не подобається цей магазин... та змініть його на інший.... шукаєте самі для себе проблеми....
Анонім
28.12.2017 00:30:13
Всі скаржаться на погане ставлення і персонал. Мол мало працює кас, усім всеодно.. Якщо ви хочете, щочь змінити...моя вам пропозиція...спершу почніть з себе!
Роман
28.12.2017 02:03:40
Всі вміють кинути камінь в огород сусіда, а на себе й годі дивитися, всі ми розумні коли в когось проблеми, в мене не було ще від відвідин цього вашого Там Таму ще ніяких негативних думок, а коли щось не так то не ходіть, коли черги вам заважають
постійний покупець
28.12.2017 11:21:00
ситуація з непрацюючими касами повторюється постійно. Очевидно, що адміністрація платить копійки касирам тому воний їдуть на суниці. Якби власники були порядні, то звільнили би кілька кадровиків чи посадили їх самих за стрічку і ситуація виправилася. Висновок один - платять копійки, тому працювати охочих не буде
Степан
28.12.2017 11:38:22
А ви бачите , що скрізь не вистачає продавців? Хто буде працювати? Якби були продавці, то не працювали б ....
Біп
28.12.2017 15:58:48
Зарплата в персоналу дійсно мізерна, дякуйте керуючій бізнесом! P.S. При Беаті було краще, хоть щось платили не те що тепер, убожество!