За численними заявами різних джерел травень не повинен стати для українців аномальним місяцем, але певні ризики для здоров'я кожного все-таки є. Адже саме в цей період починається активна підготовка до пляжного сезону з різними дієтами і заняттями спортом "до переможного", а також підготовка до закінчення навчання або великим обсягом роботи перед відпусткою. Всі ці фактори можуть сильно вдарити по здоров'ю, а прогнозовані магнітні бурі, які з новою силою накриють Україну, і зовсім відберуть останні сили. 

Читайте також: В Україні заборонили популярний антисептик

Несприятливий період варто очікувати 5 травня, а також у період з 20 по 25 число цього місяця. Саме в заявленнні часові рамки доведеться пережити кілька магнітних бур, пише "Znaj. ua"

У період з 11 по 17 травня, а також 28 травня відбудеться кілька коливань геомагнітного поля Землі.

Зазначимо, що метеозалежним людям доведеться не солодко. В цей період буде відчуватися помітне погіршення самопочуття.

Читайте також: Чи потрібно пити додатково кальцій, магній та цинк: пояснює Супрун

Як вберегти себе?

Щоб зправитися з негативним впливом магнітних бур насамперед необхідно почати збалансовано харчуватися. У раціоні повинні бути присутніми всі необхідні вітаміни. Також важливим чинником для поліпшення загального стану є рясне пиття для підтримання водного балансу в організмі.

Ще в цей період є великий ризик загострення хронічних хвороб, тому необхідно носити з собою всі необхідні препарати. 
Для того, щоб пережити всі удари з космосу рекомендується частіше гуляти на свіжому повітрі, відновити правильний режим сну і захистити себе від стресу, жорстких дієт і важких навантажень. 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook