За перший день роботи на майданчику для платного паркування по вулиці Кривий Вал, інспектором департаменту муніципальної варти було винесено 26 постанов на власників транспортних засобів, які не здійснили оплати за паркування авто.

Читайте також: У Луцьку ліквідують торгівлю з автомобілів біля Завокзального ринку

Усіх порушників чекає 160 грн штрафу, повідомили на сторінці департаменту у Фейсбуці.

Нагадуємо, паркувальний майданчик на Кривому Валі розпочав працювати на платній основі з 13 травня. Режим роботи – з 7.00 до 17.00 щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів.

Вартість однієї години паркування складає 8 гривень. Оплату можна здійснити за допомогою двох паркоматів, встановлених на цій вулиці, квитанцію про оплату необхідно залишити на панелі під лобовим склом автомобіля.

Читайте також: У Луцьку створили групу, яка візьметься за продавців на Завокзальному ринку

Окрім того, на вказаному паркувальному майданчику нанесена спеціальна дорожня розмітка та встановлено дорожні знаки 7.6.1 «Спосіб поставлення транспортного засобу на стоянку». Тому за неправильну постановку автомобіля на паркувальному майданчику інспектори департаменту теж штрафуватимуть власників транспортних засобів згідно з ч. 1 ст. 122 КУпАП, яка передбачає штраф 340 гривень. Таким чином, водій може отримати одразу дві постанови та штраф на суму 500 гривень у разі порушення Правил дорожнього руху.

З метою унеможливлення заїзду автомобілів на тротуар найближчим часом у вказаному місці будуть встановлені також обмежувачі.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook