Станом на 10:00 7 квітня на Волині зареєстрували 34 випадки COVID-19, в тому числі два летальних. Відомо, що серед усіх зареєстрованих випадків, COVID-19 виявили у 20 медичних працівників.

Читайте також: Родичі хворої на коронавірус волинянки заразилися COVID-19 – ЗМІ

Про це інформує Волинський обласний лабораторний центр.

Серед захворілих – троє дітей віком до 7 років (Луцький район, смт. Стара Вижівка, м.Володимир-Волинський), всі інші 31 – це дорослі. У 9 хворих діагноз встановили при зверненні за медичною допомогою. 25 осіб виявили у вогнищах при обстеженні людей, котрі контактували із хворими на COVID-19.

Серед усіх зареєстрованих випадків, COVID-19 виявили у 20 медичних працівників (59%): 8 лікарів, 5 медичних сестер, 4 молодшого медичного персоналу, 1 фельдшера та 2 водіїв швидкої медичної допомоги. Летальні випадки зареєстрували серед медичних працівників (м. Луцьк та смт. Стара Вижівка), усі померлі мали хронічні супутні захворювання.

На сьогодні проводять протиепідемічні заходи у 22 зареєстрованих вогнищах підозрілих випадків COVID-19.

Читайте також: У селі неподалік Луцька священик УПЦ МП обманом проводить святкове богослужіння

Зазначається, що вірусологічна лабораторія обласного лабораторного центру проводить молекулярно-генетичні дослідження методом ПЛР на виявлення РНК вірусу COVID-19. На сьогодні в достатній кількості забезпечена тест-системами німецького виробництва, а також виробництва Китай (надійшли в якості гуманітарної допомоги).

Загалом, за період спостереження по області методом ПЛР на виявлення вірусу COVID-19 обстежили 422 людей.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook