Серед медперсоналу Волинського онкологічного центру був один випадок захворювання на коронавірусну інфекцію. Медик перехворів під час відпустки, сказав Суспільному директор онкоцентру Юрій Малімон.

Читайте також: У ВООЗ попередили про наближення двох спалахів COVID-19

Як повідомляє ІА "Волинські новини", посилаючись на власні джерела, йдеться про лаборантку, яка заразилася і перехворіла під час відпустки.

Юрій Малімон розповідає: через карантин та відміну транспортного сполучення між районами багато пацієнтів не можуть дістатися до Луцька. Тих хто зміг доїхати до обласного центру, перш ніж госпіталізувати, тестують.

"Є певні незручності. Наприклад, у вівторок в мамологічному відділенні було заплановано 3 операції, з них 2 не відбулося через те, що не було результатів ПЛР. Якщо пацієнт дуже важкий, або здалеку приїхав, то ми робимо ПЛР тут", – каже він.

Наразі перш ніж потрапити на операційний стіл усі пацієнти Волинського онкоцентру, в обов’язковому порядку проходять ПЛР-тестування на коронавірус, розповів завідувач поліклінічного відділення Сергій Спетрук. Станом на 30 травня усі тести на COVID-19 в онкоцентрі негативні.

Читайте також: Нові хворі та смерті: де на Волині виявили інфікованих коронавірусом

Гінекологічне відділення Волинського онкоцентру розраховане на 30 ліжок. Нині тут 17 пацієнток.

"Операцій графік на наступний тиждень розписаний весь", – розповідає завідувач відділення Тарас Рожанський.

Тетяна Мережко з Ковеля розповідає: приїхала в обласний онкоцентр на власному автомобілі. Нині чекає на результати ПЛР-тестування, щоб лягти на операційний стіл. Запевняє, що до операції морально готова.

У поліклінічному відділенні під кабінетами черги. Завідувач відділення Сергій Спетрук каже: "З моменту послаблення карантину пацієнтів збільшилось вдвічі, ми почали приймати і підозри на онкологічне захворювання, доброякісні новоутвори для того, щоб забезпечити їх лікування".

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook