У Луцьку в приміщенні банку знепритомніла працівниця, яку довелось рятувати медикам привтаної клініки та бригаді екстреної медичної допомоги.

Читайте також: На Волині врятували двох рибалок

11 серпня о 9 год. 21 хв. до центральної оперативної диспетчерської надійшло звернення в один з банків міста Луцьк з приводу втрати свідомості у працівниці. Про це йдеться у повідомленні на сайті Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

До приїзду бригади медичними працівниками приватної клініки, яка знаходиться поруч, проводився непрямий масаж серця. О 9 год. 25 хв. бригада  екстреної медичної допомоги прибула на виклик та негайно розпочала реанімаційні міроприємства. В 9 год. 32 хв. після 3 послідовних дефібриляцій та введення відповідних медикаментів відновлено спонтанний кровообіг. Станом на сьогодні пацієнтка перебуває на стаціонарному лікуванні в кардіологічному відділенні Луцької міської клінічної лікарні.

Прості речі – вчасний виклик бригади ЕМД, надання домедичної допомоги, вчасний доїзд бригади, чітке виконання алгоритму надання екстреної медичної допомоги – врятоване людське життя!

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook