Шоумен, один із засновників студії "Квартал-95" Володимир Зеленський вважає, що з Росією щодо Донбасу "доведеться домовлятися".

Читайте також: ''Домовилися!'': Зеленський зробив заяву щодо президентських виборів

Про це Зеленський заявив в інтерв'ю Дмитру Гордону.

"А які є шляхи? Мінські угоди не працюють. Йти туди війною? Я взагалі проти, тому що я така людина", – відповів артист на питання про те, як він буде вирішувати питання Донбасу, якщо піде на вибори і стане президентом.

Зеленський підкреслив, що вважає себе "дуже ліберальним" і війна на Донбасі зачіпає, в першу чергу, людське життя.

"Вся ця тема, всі ці шматки землі, це все про людське життя. Взагалі все. Тому, я б взяв людське життя, поставив би – ось наша мета, збережемо людей", – сказав він, повністю виключивши варіант військового звільнення окупованих територій.

"Доведеться говорити. Ну, доведеться говорити. Ми хочемо, не хочемо, через себе, хоч з чортом лисим готовий домовитися, аби не вмирала жодна людина", – заявив Зеленський.

Він зазначив, що говорити треба з росіянами, оскільки з маріонетковими керівниками "ЛНР" і "ДНР" говорити немає сенсу. Він висловив впевненість, що, склавши списки вимог обох сторін, можна знайти середину, яка усіх влаштує.

При цьому Зеленський заявив, що для прийняття рішень щодо Донбасу він не виключає проведення референдуму.

Читайте також: Партія Зеленського проходить до Парламенту

Окрім того, Володимир Зеленський заявив, що серйозно думає про висування своєї кандидатури у президенти України.

"Я про це думаю, дуже думаю… Схиляюся… Рано про це говорити… Але, думаю, може бути, так. Я про це дуже серйозно думаю і багато говорю з сім’єю", – сказав Зеленський.

Детальніше дивіться у відео-сюжетах:

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter