Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко втратив основне джерело доходу і зважився на брудний підробіток.

Читайте також: Ціпком по лобу: Ляшко побився з Мосійчуком (фото)

Про це в своєму відеоролику розповів український журналіст Олександр Дубінський.

20 травня відбулася інавгурація Володимира Зеленського. Вже на наступний день Олег Ляшко відзначився скандальною витівкою в Адміністрації на Банковій. Журналіст нагадав, як це все було:

"Останнім часом спостерігаю системну істерику Олега Валерійовича Ляшка, пов’язану з паном Зеленським і партією слуга народу. Буквально ж місяць тому Ляшко ходив на всі ефіри "Право на владу" на "1+1", підтримував Зеленського проти Порошенка, а тут раптом як поміняли: і скоморохи, і клоуни, на інавгурації цирк він влаштовує, на першій зустрічі з президентом представників парламентських фракцій цирк з цим телефоном влаштовує", – обурився Олександр Дубінський.

Журналіст також прокоментував недавній пост, в якому Олег Ляшко розкритикував Володимира Зеленського за "таємне" привласнення звання лейтенанта першому заступнику глави СБУ, а в минулому – лідеру партії "Слуга народу". Блогер нагадав, що коли екс-президент Петро Порошенко щедро роздавав генеральські звання і ордени – глава "Радикальної партії" зберігав мовчання. Автор ролика пояснив, причину:

"Мовчав, бо Олег Валерійович – професійна пов*я, яка верещить якісно, тільки тоді, коли їм добре заплатять. У даній ситуації я бачу саме цей факт, який стимулює гучні і якісні завивання пана Ляшка, бо основний стимул цих вересків – це соціологія. а соціологія у Олега Валерійовича вже давно не п’ять відсотків, а вже скоріше три. І шансів пробратися в нову Раду немає".

Читайте також: "Ви наді мною незаслужено сміялися": Ляшко звинуватив Зеленського у своїх низьких рейтингах

За словами Олександра Дубінського, "Радикальну партію" на чолі з Олегом Ляшком прирекла на провал сварка з Ігорем Мосійчук після скандальної бійки. Адже останній представляв Полтаву, забезпечуючи партії чималий приріст голосів. Опинившись у такій ситуації, народний депутат вирішив брати виборців епатажем.

"Бабок то хочеться. Ахметов з постачання зняв, а у кого ж взяти – а у противників Зеленського. Хто є ключовим противником Зеленського – очевидно, Порошенко. Тому що у нього теж електоральні справи не такі хороші. Відповідно, потрібно системно мінусувати рейтинг партії "Слуга народу", ніж власне, і займається Олег Валерійович Ляшко, якісно завиваючи й стогнучи, як хороша пов*я", – підсумував Олександр Дубінський.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook