Президент України Володимир Зеленський заявив, що при Офісі президента буде створено Раду волонтерів.

Читайте також: "Давайте пишатися Україною!": президент Зеленський запустив патріотичний флешмоб (відео)

Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час виступу на ІІ Міжнародному ветеранському волонтерському форумі "Там, де ми — там Україна", повідомляє  "Укрінформ".

"При Офісі Президента України створюється Рада волонтерів і буде призначено Уповноваженого з питань волонтерів", – сказав він.

Президент також запевнив, що знає про наболілі для ветеранів і волонтерів питання. Так, за його словами, медичне забезпечення, реабілітація, соціальна адаптація, питання отримання землі, житла, пільгового розмитнення автомобілів – це все держава обов’язково повинна зробити для них.

"У влади більше не буде правильних чи неправильних ветеранів, угодних чи неугодних волонтерів. Я можу вам гарантувати на 100 % одне: наше відношення до вас буде ґрунтуватися на трьох речах – повага, повага і ще раз повага", – підкреслив Зеленський.

Крім того, він також додав, що об’єднання низки комітетів Верховної Ради майбутнього скликання не означає, що зникне їх функціонал.

"Запевняю, що нова Верховна Рада робитиме усе необхідне для захисту ваших прав. І всі необхідні закони будуть ухвалені", – пообіцяв Президента.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook