Люди йдуть на зраду з багатьох причин. Однак, невірність жінки сприймається більш серйозно, ніж невірність чоловіка. Кажуть, це через те, що красуні зазвичай вступають не тільки в фізичний зв’язок з людиною, а й в емоційний. З цим питанням розібралися психологи.

Читайте також: Здивуй хлопця в ліжку: топ-4 секс-трюків для незабутньої ночі (18+)

Кожен хоч раз у житті замислювався над тим, чому люди зраджують одне одному. І якщо у більшості випадків з чоловіками – зрада пов’язана суто з фізичним потягом, то в ситуації з жінками все набагато складніше. Принаймні, так говорять, пише Люкс ФМ.

Після багатьох років досліджень психологи дійшли висновку, що жінкам набагато складніше наважитися на зраду, адже вони шукають не просто фізичної близькості, а й емоційної.

Звичайно, не всі кралі відрізняються сильною вірністю, і ось декілька причин, які можуть наштовхнути їх на зраду.

Читайте також: Чому жінки відмовляються від сексу та як це виправити

Недостатньо уваги

Мужчинчикам іноді дуже складно зрозуміти свою половинку та її емоційні потреби. Навіть коли жінка прямо скаже про те, що її турбує – її партнер не одразу може сприйняти це всерйоз.

Коли таке трапляється – дамочка починає шукати турботу, підтримку і розуміння на стороні. До речі, це одна з найрозповсюдженіших причин зрад.

Втрата почуттів і поява байдужості до коханої людини

Жінка справді може зраджувати, якщо втратила почуття до бойфренда. При цьому, совість її абсолютно не мучитиме. Подібні ситуації трапляються, коли красунечка починає відносини з чоловіком, бо він добрий і гарно до неї ставиться. Такі собі відносини на перспективу.

Але з часом жінка зрозуміє, що цього їй недостатньо для повного щастя, тому вона відправиться за ним у руки іншого чоловіка.

Читайте також: Чого бояться чоловіки у сексі: дослідження, яке вас вразить

Нове романтичне захоплення

Нове романтичне захоплення може спровокувати жінку на зраду, і стається це в тих випадках, коли її стосунки з партнером не надто міцні або вона ними не достатньо задоволена.

Ну і до банальних причин жіночої зради можна віднести:

  • Помсту;

  • Сексуальну невдоволеність;

  • Моральну розбещеність;

  • Психологічні проблеми.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook