Головний лікар Ковельського міськрайонного територіального медичного об'єднання Олег Самчук звільнився з посади. Про це медик повідомив на своїй сторінці у мережі.

Читайте також: На Волині лікарі видалили чоловікові пухлину, яку діагностували ще в дитинстві (фото 18+)

"Щойно я очолив Львівську клінічну лікарню швидкої медичної допомоги. Тобто, я більше не головний лікар Ковельське МТМО. Це рішення, зізнаюся, далося мені непросто. Донині Ковель – це все моє життя, а лікарня – його невід'ємна частина. І тут мені є чим пишатися. За кілька останніх років наше МТМО перетворилася на потужну структуру, рівня якої більшості районних лікарень лишається хіба прагнути.

У наших відремонтованих відділеннях пацієнтам завжди комфортно. Найсучасніше медичне обладнання, яким забезпечені наші заклади, дозволяє надавати допомогу найскладнішого рівня. Ми розвиваємося шаленими темпами: пригадайте, як лише торік у вересні тішилися першій операції на відкритому серці, а вже у грудні його пересадили і увійшли в історії сучасної України", – пише медик.

Олег Самчук зазначає, що сьогодні до закладу їдуть лікуватися не лише з усієї країни, чого лише вартий приїзд канадійців.

"Найбільша моя гордість і досягнення на посаді головного лікаря Ковельського МТМО – колектив. Професійні, порядні, чесні та віддані своїй справі Люди. Ви справжні ентузіасти в медицині, з палаючими очима і відкритими до пацієнтів серцями. З вами я не боявся ставити будь-які амбітні цілі, бо знав, що ви підтримаєте і підстрахуєте.

Читайте також: Вперше за 15 років: на Волині у районній лікарні зробили пересадку серця

Я щасливий, що мав честь працювати з вами пліч-о-пліч. І зараз, йдучи, я так само впевнений: ви не зупинитеся і Ковельське МТМО своїми унікальними операціями іще не раз прославиться на всю Україну", – йдеться в дописі.

Лікар пише, що приймає новий виклик і знає, що це буде непросто.

"Я щиро вірю, що у мене все вийде, адже, якщо є бажання, то жодні перешкоди не мають значення. Два пересаджених серця і сім нирок у Ковелі – найкраще тому підтвердження", – переконаний медик.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook