На закритому засіданні РНБО 7-го грудня під головуванням Володимира Зеленського був затверджений один із сценаріїв реінтеграції Донбасу. Він передбачає повернення окупованих територій Донецької та Луганської областей до складу України.

Читайте також: Зеленський проводить закрите засідання РНБО щодо нормандської зустрічі

Про це розповів секретар РНБО Олексій Данілов за підсумками засідання Ради нацбезпеки, – передає Українська Правда.

"7-го грудня на засіданні РНБО було прийнято один із сценаріїв, який буде втілюватися в життя як основний на даний час", – Олексій Данілов.

"Ключові моменти, які сьогодні є в порядку денному, – це вже похідні від, скажімо так, визначених сценаріїв", – вказав він.

Секретар РНБО нагадав, що Україна хоче повернути своїх полонених, які перебувають на території РФ, в окупованому Криму та на окупованій частині Донбасу.

Данілов розповів, що Україна хоче припинити вогонь на Донбасі. За його словами, третім питанням, яке зараз розглядається, є повернення Україні контролю над кордоном, а потім – проведення місцевих виборів в ОРДЛО.

Читайте також: Зеленський підписав закон про захист права власності

При цьому він підкреслив, що ті п’ять можливих сценаріїв реінтеграції тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей, які були затверджені 3-го грудня на нараді у президента, поки є закритими.

"Варіанти є на будь-який випадок: якщо ми домовимося, якщо ми домовимося частково, якщо ми домовимося повністю. На будь-який випадок у нас є п’ять наших варіантів. Всі органи центральної влади, Збройні сили, всі спеціалізовані органи готові до будь-якого сценарію", – розповів Олексій Данілов

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook