Вранці 13 травня бійцями одного з підрозділів 30 окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького було знешкоджено озброєного бойовика незаконних збройних формувань, який намагався приховано рухатися в бік українських позицій.

Читайте також: Відео, на якому українські військові відбивають атаку піхоти РФ на Донбасі, вразило мережу

На голосове попередження українських бійців зупинитись та скласти зброю, горе-бойовик відкрив вогонь по нашим військовослужбовцям, які в свою чергу адекватно відповіли з рівнозначної зброї. В ході нетривалої перестрілки непроханий гість отримав поранення. Розуміючи, що на допомогу своїх "таваріщєй" розраховувати поранений не може, а першу медичну допомогу надаватимуть як завжди лише "злі укропи", він вирішив героїзувати себе та увіковічнити своє прізвище: засунув гранату під бронежилет у спробі підірвати всіх, хто матиме намір наблизитися і спробувати допомогти нещасному. Та граната здетонувала раніше задуманого.

Читайте також: Українські військові знищили позицію бойовиків ідеальним пострілом (Відео)

"Проте, якби загиблий менше вірив своїм "політрукам" та російським пропагандистським ЗМІ про "кровожерливість бендерівців" і знав, що всім пораненим українська сторона ЗАВЖДИ надає медичну допомогу, дотримуючись Женевських конвенцій (як це було 19 лютого на цьому ж напрямку, коли пораненому противнику було кваліфіковано надано першу медичну та відвезено до шпиталю), то поранений мав би усі шанси жити замість вкорочувати собі віку.

Тому, якщо хтось із ворожої сторони зараз читає цей пост, знайте – військовослужбовці Збройних Сил України дотримуються "законів та звичаїв війни", прописаних ще сторіччя тому, а отже йти на крайнощі та жертвувати своїм життям, як це зробив сьогоднішній небіжчик, за утопічне майбутнє давно загиблої "імперії зла" не варто за жодних обставин", – йдеться у повідомленні бригади у facebook.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook