Департамент муніципальної варти болгаркою зрізали ворота Старого ринку зі сторони центрального входу.

Читайте також: "Куди везти бензин?!": як лучани відреагували на провокацію щодо "підпалу" Старого ринку (фото)

Демонтажні роботи розпочали близько 17:35. Вхід до ринку живим ланцюгом відгородили муніципали, повідомляє ІА Волинські Новини.

На місці присутні працівники поліції, які спостерігають за демонтажем. Їх попередили про проведення демонтажу незаконно встановлених об'єктів заздалегідь офіційним листом. Також на місці присутній очільник патрульної поліції Волині Андрій Крутень.

За станом на 17:40 вже зняли першу секцію паркану.

Нагадаємо, 10 лютого суд відмовив у задоволенні заяви Волинської обласної спілки споживчих товариств про забезпечення позову щодо знесення паркану на Старому ринку. Зокрема, облспоживспілка просила заборонити демонтувати огорожу навколо ринку, яку хоче витребувати у КП "Луцькі ринки", однак суд відмовив.

За станом на 17:55 базарники прорвали кордон муніципалів, спричинили штовханину. Також намагались отримати доступ до газового балону та всіляко перешкоджають демонтажу.


Читайте також: На Старий ринок приїхала важка техніка (фото, відео)

На місце події викликали пожежників, мовляв, небезпеку може становити балон з газом, який використовували під час демонтажу секцій.

Балон з газом для зварювання забрали з місця події. Ти часом базарники намагаються встановити зрізану секцію паркану назад, знову розпочинається штовханина.

На місці події знаходиться очільниця муніципалів Юлія Сиротинська яка пояснює, що демонтаж – законний, у доказ цього показує рішення суду. Проте підприємці все одно чинять опір та не дають демонтувати об'єкт.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook