Правоохоронці розшукали 48-річного громадянина Литовської Республіки Монтвідаса Гедимінаса, який 23 жовтня вийшов з автобуса "Київ – Варшава" у місті Житомир, й відтоді місце його перебування було невідомим. Знайшли чоловіка 13 листопада у Рівненській області.

Читайте також: На Волині розшукують молодого хлопця, котрий зник декілька днів тому

Про це Житомир.info 14 листопада повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

"Ввечері 13 листопада чоловіка розшукали у Рівненській області. Він втратив документи і телефон, тому не міг зв’язатися з рідними та не мав змоги повернутися на батьківщину. Поліцейські допомогли йому сконтактувати з рідними, вирішується питання щодо відновлення документів чоловіка для повернення додому", – розповіли у ГУ Нацполіції.

Нагадаємо, про розшук Монтвідаса Гедимінаса відділ комунікації поліції Житомирської області повідомив 13 листопада 2019 року, зазначаючи, що 22 жовтня чоловік перетнув кордон України у Волинській області з метою відвідати м. Київ. Наступного дня він повертався додому автобусом міжнародного сполучення, однак через конфлікт з пасажирами близько 09:00 год. на центральному автовокзалі м. Житомира вийшов. З того дня зв'язок рідних із ним перервався.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook