Саудівська Аравія протягом останніх 10 років виявляє інтерес щодо перспективного українського танку нового покоління.

Читайте також: Українська армія вчилася знищувати ворога з "Урагану" (відео)

Мова йде про розвиток проекту, який за радянських часів отримав позначення – "об'єкт 477", в ефірі програми "Лінія оборони" розповів експерт з питань бронетехніки компанії "Science technology" Сергій Березуцький.

За його словами, він брав участь у розробці даного проекту у 80–их роках. Неодноразово надходила інформація про можливу участь ходового зразка новітнього танку в параді ( при чому ще до 2014 року). Втім, з цієї техніки досі не знято гриф таємності.

Читайте також: Росія стягує військову техніку до кордонів України (фото)

Попри те, що танк починали створювати понад 40 років тому ідеї, що лягли в основу концепції танку, досі є перспективними.

"Бронезахист не має аналогів, механізм заряджання, гармата 152 мм, семиканальна система управління вогнем. Вона базувалася на радянській елементній базі тих часів. Екран був з пікселями завбільшки з кулак. З використанням сучасної електроніки можна було б зробити машину, яка, як кажуть американці, gamechanger. Це справжній скарб нашого ОПК", – каже він.

Експерт вважає, що продовжити розробку та початок виробництва цих танків "більш ніж можливо, це необхідно". Він вважає, що попит на машини такого типу буде "надзвичайним".

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінці у Facebook