Два місяці тому з ведучим Нового каналу Сергієм Притулою стався неприємний інцидент, а саме – складний перелом ноги і розрив зв’язок.

Читайте також: "Впала нижче плінтуса": Цибульська нарвалась на критику шанувальників через пікантний знімок (фото)

Сергію зробили операцію, після якої деякий час він міг пересуватися лише за допомогою милиць. На зйомках "Вар’яти-шоу" ведучому навіть виділили спеціальний візок із джойстиком. Тоді Сергій зізнався, що йому треба було ще раз лягти в лікарню, щоб вийняти з ноги залізні гвинти, передає Новий Канал.

Днями ведучий знову переніс операцію. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Ну, сподіваюсь, більше не побачимось! Заліза в організмі стало менше, кальцію більше! Всім доброго здоров’я і хороших вихідних!", – написав Сергій.

Зараз ведучий планує трохи відпочити.

Читайте також: Зірку "Орла та рішки" затримали на угорському кордоні (фото)

"Спробую відпочити з тою ногою, – розповів Сергій Новому каналу. – Бо після першої операції я спокою не мав: був дуже активний передвиборчий процес, я багато працював "у полях". Ходив на ток-шоу різні. Потім – період дев’яти днів зйомок "Вар’яти-шоу" і два дні "Страстей за Ревізором". Нога не дуже добре на це все реагує. Але я матиму такий реабілітаційний період нарешті. Будем розробляти ногу. І якщо все гаразд, то сподіваюся у перших числах вересня вже почати ставати на ногу і з середини вересня "Вар’яти" відкривають концертний сезон, який триватиме до 21-22 грудня". 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook