Шостого квітня премʼєр-міністр Денис Шмигаль на зустрічі з "малою фракцією" "Слуги народу" розповів, що пік епідемії коронавірусу влада чекає через два тижні, а карантин можуть почати послаблювати в середині травня.

Читайте також: Нові карантинні заходи: Шмигаль роз'яснив зміни (інфографіка)

Про це "Бабелю" розповів один з учасників зустрічі.

"Нічого втішного премʼєр не сказав. Динаміка недобра, фахівців для роботи з ШВЛ у нас мало, пік епідемії очікують через два тижні", – розповіло джерело.

За його словами, премʼєр прогнозує, що карантин, не в жорсткій формі, може тривати до вересня, але через серйозні проблеми в економіці влада сподівається, що люди зможуть почати повертатися на роботу вже у другій половині травня.

На зустрічі також обговорювали питання щодо майбутньої вступної кампанії у виші. Швидше за все, вона співпаде з карантином, й уряд повинен заздалегідь попередити абітурієнтів про терміни та умови цієї кампанії.

Читайте також: Як та коли відбуватиметься послаблення карантинних заходів в Україні

  • Із 6 квітня в Україні посилили карантин – тепер зʼявлятися в громадських місцях можна тільки в масках і з документами.

  • 6 квітня в Україні зафіксували 68 нових випадків коронавірусу. Загалом у країні 1 319 лабораторно підтверджених випадків.

  • Раніше в Міністерстві освіти і науки розповіли, що навчальний рік в школах закінчиться 1 липня для всіх, крім випускників. Для 11-х класів навчальний рік закінчиться після основної сесії ЗНО. Зараз розглядають два варіанти проведення пробного ЗНО.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook