Напередодні анонсування Гончаруком грандіозного будівництва доріг на 86 млрд, з'явилась вкрай цікава інформація. Виявляється, в схемі з освоєння мільярдів вже визначений один з основних учасників в особі ТОВ "Автострада".

Читайте також: "Я ненавиджу Укравтодор": хакери зламали сайт держагентства і поскаржилися на дороги (фото)

Для розуміння того, що дане ТОВ було створено в 2016 році, якраз під призначення Гройсмана Прем'єром і відразу ж стало основним в освоєнні грошей по Вінницькій області, про це повідомив Антон Поляков.

"Автострада" володіє такою собі Максим, але не Микитась, а Шкіль, якого не без підстав вважають гаманцем Гросмана-Луценка-Омеляна. З "гіперлупером" Омеляном вони до речі куми.

Читайте також: В Україні для вантажівок запроводять оплату за проїзд дорогами

За інформацією з відкритих джерел, в період прем'єрства Гройсмана, "Автострада" з легкістю вигравала всі тендери, з космічної ціною будівництва доріг в 23 млн.грн. за кілометр. Більш того, що представники даного ТОВ вже вивчають проекти на Чернігівщині та проводять переговори з ОДА.

На завершення нагадаю епізод з серіалу Слуга народу, де Голобородько боровся з дорожнім розпилом. Так ось, в реальності "слуги" Народу з розпилом не збираються боротися. Та й дивлячись на цю історію з Вінницької "Автострада", фраза "Я ваш вирок" вже не актуальна.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook