Внаслідок витоків на теплових мережах 5 вересня тимчасово зупинено роботу ще двох центральних теплових пунктів.

Читайте також: Газ для населення у жовтні здорожчає – Шмигаль назвав нову ціну

Через витік на трубопроводах гарячого водопостачання тимчасово припинив роботу ЦТП на просп. Відродження, 12. У зв'язку з цим без послуги з постачання гарячої води залишилися багатоквартирні будинки на просп. Відродження, 7, 10-а, 12, 12-а, 14, 14-а, 14-б, 16, 16-а, вул. Сагайдачного, 20, 29, вул. Січова, 2, про це повідомляє "Луцьктепло".

Роботи з ліквідації витоку на даному напрямку ускладнені необхідністю заміни трубопроводів, прокладених під дорогою, і розпочнуться в понеділок, 7 вересня. Ймовірний термін виконання робіт − 2 дні.

Через витік на трубопроводах гарячого водопостачання тимчасово припинив роботу ЦТП на вул. Карпенка-Карого, 11-б. Через це без послуги з постачання гарячої води залишилися багатоквартирні будинки на вул. Карпенка-Карого, 9, 11, вул. Липинського, 1, 2.

Роботи з ліквідації витоку на даному напрямку заплановано 6 вересня.

Читайте також: У Луцьку більше десятка будинків без гарячої води через аварію

Без гарячої води залишаються споживачі на вул. Домни Гордіюк і вул. Наливайка. Сьогодні на даному напрямку виконано підготовчі роботи. Роботи з відновлення трубопроводів із заміною 6 м труби діаметром 376 мм продовжаться в понеділок, 7 вересня.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook