Волинські спортсмени стали переможцями на Чемпіонаті Європи серед молоді та юніорів з веслування на байдарках і каное. Свою перемогу Павло Семенюк та Олександр Яцюк здобули в Італії.

Чемпіонат стартував 28 червня в місті Ауронцо-ді-Кадоре й триває донині, пише Інформаційне агенство Волинські Новини.

Про здобутки волинян інформує директор Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності Андрій Авраменко.

"Спортсмени ВОШВСМ Семенюк Павло та Яцюк Олександр у каное-четвірці на 500 м пройшли відстань за 1хв 35 секунд та стали чемпіонами. Заважу, що Семенюк Павло є студентом СНУ імені Лесі Українки та Академії рекреаційних технологій і права, а також був вихованцем СДЮСШ "Олімп" Луцька. Яцюк Олександр – студент Ковельського економічного коледжу й був вихованцем КЗ "КДЮСШ ім. Євгена Кондратовича" у Ковелі", – розповідає Андрій Авраменко.

Також у змаганнях взяла участь і волинянка Ілона Грабовець, дівчина посіла 4 місце "С-2 500м" із часом 2хв 5сек.

На змаганнях чемпіоном став і уродженець Волині Дмитро Озимока, а Валерія Терету посіла 6 місце. Хоча ці двоє спортсменів є виходцями із селища Шацьк, але на сьогоднішній день представляють Львівську область.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter