Мама вбитого Захара Черевка раніше подарувала йому комп'ютер, який 30-річний брат її співмешканця чи то вважав своїм, чи то сам претендував на подарунок.

Читайте також: Завдав 30 ударів ножем і молотком: нові подробиці смертельних знущань над 9-річним хлопчиком (фото)

Дорослий брат співмешканця матері вбитого хлопчика, який ніде не працює, влаштував величезний скандал і вирішив поквитатися за "образу" з 9-річним малюком.

"22 червня підозрюваний прокинувся о четвертій ранку, випив пляшку горілки, потім знову заснув, потім знову прокинувся і пив. В останній раз він спорожнив пляшку о четвертій вечора та пішов до будинку Захара, – розповіли "КП" у прес-службі столичної поліції. – Хлопчик вийшов з дому близько восьмої вечора. Він сказав бабусі, що повинен щось запитати у перехожих і записати у свій блокнот".

Цей блокнотик, як і сорочку, потім знайдуть захованими на березі Вирлиці.

Читайте також: Підозрюється старший брат: з’явилися подробиці жорстокого вбивства 9-річного хлопчика (відео)

"Дитина пішла з дорослим тому, що знала його і не боялася, – розповідають у поліції. – Родич вітчима покликав малюка купатися. Знаряддя вбивства він приготував заздалегідь".

На підозрюваного вдалося вийти завдяки відеокамерам, які зафіксували дорослого і дитину, коли ті йшли поруч. Тіло Захара водолази витягали з води, коли нелюд уже давав свідчення у поліції. У дитинстві він нібито лікувався від шизофренії, його можуть визнати неосудним.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook