Понад 70% українців готові взяти участь у голосуванні на виборах Президента України у березні 2019 року готові взяти.

Читайте також: Україна є рекордсменом по кількості витрачених на вибори коштів

Такі дані проведеного у липні соціологічного опитування оприлюднив директор Центру "Соціальний моніторинг" Дмитро Дмитрук на прес-конференції, пише Укрінформ.

"Ми бачимо, що вже сьогодні 71% населення країни готові до голосування. Це доволі високий показник, особливо улітку", – сказав Дмитрук.

Він додав, що готовність до голосування досить висока у всіх вікових групах.

Фахівець також зауважив, що зазвичай показники готовності до голосування на президентських виборах вищі, ніж на парламентських.

Читайте також: Порошенко почав передвиборчу кампанію

Як поінформував Дмитрук, більшість українців наразі схиляється до думки, що не потрібно ані звужувати, ані розширювати повноваження Президента чи Прем’єр-міністра.

Опитування громадської думки було проведено 17-27 липня Центром "Соціальний моніторинг" і Українським інститутом соціальних досліджень імені О. Яременка. Дослідження охопило всю територію України, крім тимчасово окупованих районів Луганської та Донецької областей, АР Крим. Вибіркова сукупність репрезентативна за віком (населення від 18 років і старші), статтю, типом населеного пункту та регіоном. Стандартне відхилення +/- 2,13%. Усього опитано 2186 респондентів шляхом проведення інтерв'ю за місцем проживання респондента у форматі "віч-на-віч".

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter