Солом’янський райсуд Києва відмовив у задоволенні судового позову колишньої міністерки охорони здоров'я Уляни Супрун проти народного депутата, екс-журналіста телеканалу "1+1", блогера Олександра Дубінського про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації. Відповідну інформацію Супрун опублікувала на своїй сторінці у Facebook у п’ятницю, 8 листопада.

Читайте також: "Не всі пухнасті, як ти!": Супрун влаштувала у мережі жорсткий батл із Нефьодовим (фото)

"Сьогодні отримала новину про те, що суддя Солом’янського суду Києва Козленко відмовила у задоволенні мого позову. Наступного тижня дізнаємось обґрунтування такого рішення", – написала Супрун, повідомляє ZAXID.NET.

Вона зазначила, що після обрання Дубінського депутатом, суддя не займалась справою.

"Суддя просто побоялася задовольнити наш позов, попри те, що нинішній народний депутат дозволяв собі поширювати брехню. Показово насправді те, що доки Дубінський не отримав мандат, суддя задовольняла клопотання, приймала докази та демонструвала бажання розбиратися у справі. Але щойно Дубінський став народним депутатом, суддя втратила інтерес до справи", – наголосила колишня міністерка охорони здоров’я.

Вона також додала, що адвокати Дубінського неодноразово змінювали його статус.

Читайте також: "Так, я залишаюся": Супрун розповіла про свої плани на майбутнє

"Адвокати Дубінського кілька разів змінювали свою позицію щодо того, ким все-таки є їхній підзахисний – журналістом, який має право критикувати посадовців, громадянином, який має право на власну думку, чи народним депутатом. Наприклад, щойно йшлося про дотримання журналістських стандартів, адвокати перемикалися на дискурс про депутатство або акцентували увагу, що Дубінський позиціонує себе журналістом, проте доказів такої діяльності надати не могли. І так по колу", – розповіла Супрун.

Вона зазначила, що продовжить займатися цією справою.

"Щойно отримаємо обґрунтування рішення – подамо апеляцію", – повідомила Супрун.

Як відомо, у травні цього року Дубінський, будучи журналістом телеканалу "1+1", звинуватив Уляну Супрун у тому, що "під виглядом реформ" вона займається розкраданням і відмиванням бюджетних коштів. Він називав її "Доктором Смертю" і "крадійкою".

Читайте також: Зав’язані очі та руки прикуті до ліжка: про які сексуальні бажання мовчать жінки

Проект "По той бік новин", який займається перевіркою фактів, спростував заяви Дубінського, вказавши, що він у своєму матеріалі посилався на фейкові листи від керівництва Тернопільського медуніверситету, фейкові розрахунки із захмарними сумами та підроблені листи від Міністерства охорони здоров’я.

У відповідь Супрун подала до на той час ведучого програми "Гроші" на "1+1" Олександра Дубінського позов про захист честі, гідності й репутації з вимогою спростувати дезінформацію.

Олександр Дубінський пройшов до Верховної Ради як мажоритарник від президентської партії "Слуга народу" на позачергових парламентських виборах, які відбулися в Україні 21 липня 2019 року.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook