Сина колишнього президента Петра Порошенка охороняли в зоні АТО 20 спецназівців.

Читайте також: Світові зірки та фотозони: Порошенко з розмахом відгуляв корпоратив "Roshen" у день звільнення полонених – ЗМІ

Син екс-президента Петра Порошенка – Олексій виявився в центрі скандалу, пов’язаного з його службою в зоні АТО. Як з’ясувалося, на Донбасі його охороняли 20 спецназівців.

Відомо, що Олексій перебував там під чужим ім’ям для конспірації, але ні в яких військових діях він не брав участь, повідомило джерело з Генштабу порталу Вести. Пробув на службі син президента – два місяці.

Зі спогадів джерела: у військовому квитку було написано – Олексій Олексійович, а прізвище було інше. Доставили дитину тоді чинного президента в Кіровоградський 40-й батальйон.

Співрозмовник видання розповів, що Олексій Порошенко був командиром міномета і служив в батареї, що знаходиться буквально в 200 метрах від штабу в Краматорську.

Крім того, син екс-президента жив з генералом під одним дахом, де їх охороняли багато спецназівців. Як зазначило джерело, будинок перебував окремо від інших солдатів в штабі, де був тодішній міністр Валерій Гелетей.

"Звичайно, ні в яких бойових операціях він не брав участі, ще цього нам не вистачало! Він був мобілізований, а потім у вересні пішов балотуватися в депутати, і коли став депутатом – звільнився. Ось і все", – розповів співрозмовник.

Блогер і народний депутат Олександр Дубинський показав фото, як служив Олексій. Він зауважив увагу на золоті вензелечкі на стінах бліндажа: "Зацінили передову?".

Читайте також: Ціни в кав'ярні Порошенка обурили українців: "Пенсії вистачить на 20 порцій"

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook