Українська співачка Тіна Кароль вперше пустила журналістів у свій двоповерховий будинок під Києвом. Так, у ньому є кухня, гардеробна, ванна кімната, а також ігрова кімната сина Веніаміна.

Читайте також: З'явились нові деталі роману Тіни Кароль і Дана Балана

Житло знаменитості в основному зроблено у світлих і теплих відтінках. Відповідне відео опубліковано на YouTube-каналі артистки.

Під час екскурсії по будинку Кароль показала папугу Аркадія, який живе у неї на кухні. У ролику видно, що більшість елементів на кухні – техніка, стільниця, гарнітур – мають металеве покриття.

Також у будинку співачки є багато дерев'яної обробки, світлі стіни, картини, рослини в горщиках, дошка для малювання крейдою і букети сухоцвітів.

Читайте також: Засвітила груди: у Тіни Кароль розстебнулася сукня під час шоу (відео)

У вгардеробній Кароль показала костюм, який пошив для неї дизайнер Леді Гаги, а також вона розповіла, що працює з модельєрами Катею Сільченко та David Koma.

Крім того, знаменитість відповіла на декілька особистих питань. У такий спосіб вдалося дізнатися, що восени вона планує поїхати до Непалу, де піде в похід, буде жити в таборах і наметах. Також у співачки запитали, де Дан Балан, на що вона нічого не відповіла.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook