Після обміну полоненими, який відбувся 7 вересня, анонсували подальші звільнення українських бранців.

Читайте також: "Я цього ніколи не забуду": звільнений політв'язень Кремля розповів про страшні тортури у СІЗО в Росії

Про це заявив помічник президента Андрій Єрмак, який літав по звільнених українців у Москву в інтерв'ю "Українській правді"

Коли літак під'їхав до гурту родичів і президента Володимира Зеленського, першим на трап перед десятками камер, які транслювали подію на весь світ, вийшов високий чоловік з кількаденною щетиною.

"Це був перший крок. Ви знаєте, що після обміну відбувся ще одна телефонна розмова між президентами, в якому було зафіксовано, що це перший крок, за яким будуть слідувати такі звільнення. Ми щодня працюємо. Робота йде і в Мінську, і на рівні держав", – зазначив чиновник.

Єрмак підкреслив, що зараз в Росії перебуває кілька сотень українських бранців, в тому числі затримані в окупованому Криму кримські татари.

Читайте також: У Путіна пропонують Україні укласти угоду

Помічник Зеленського не назвав конкретні дати можливого нового обміну полоненими. Можна лише припустити, що це відбудеться до кінця 2019 року.

"Ви ж бачите, як працює парламент. Ви бачите, як працює уряд. Як працює президент. Тобто ми сьогодні не відкладаємо. Ви бачили, що один з наших полонених прилетів у важкому стані. Тому для нас важливо багато робити зараз. Те, що ми робимо сьогодні, дає надію, що хтось не загине завтра. Президент поставив чітке завдання всім, щоб все це відбувалося дуже швидко. І, може, навіть ще швидшою динамікою", – уклав Єрмак.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook