Даша Астаф'єва вміло підтримує статус секс−символа, а допомагає їй в цьому подруга-фотограф Соня Плакидюк. Вкотре співачка позувала для її об'єктива оголеною, привівши в замішання і захоплення тисячі шанувальників.

Читайте також: Ірина Білик вперше зізналася про свій страшний діагноз, який поставили декілька років тому

В Інстаграм Плакидюк опублікувала фото, на якому гола Астаф'єва, ледь прикрившись ковдрою, цілує своє відображення в дзеркалі. Кадр вийшов особливо відвертим, і багато користувачів соцмережі поспішили його розкритикувати, пише Апостроф.

"Чому підписавшись на Соню, я весь час бачу голу Астаф'єву?" "Мені одній здається що це вже занадто відверто?!", "Одна справа для Плейбоя фотографуватися, а інша справа ні з того ні з сього бачити у себе в стрічці голу дупу", "Пипець, дуже красиво свою ж**у всім показувати, всі зірки такі! А що ви можете крім того, що ви оголені фоткаєтеся", "Красиве фото, але це повинно бути в особистому альбомі, я вважаю".

Читайте також: Гаряча Даша Астаф'єва у напівпрозорій сукні знялася серед льодовиків Ісландії (фото)

Більшості фанатів, однак, фото Астаф'євої сподобалося. "Ну це ж мистецтво фотографії! Дуже красиво. Не розумію, чому люди бачать виключно ж**у?! Це все одно, що обговорювати ж**и античних красунь з картин", − пишуть вони. "Так, і як тепер жити?" − приєдналася до компліментів Маша Єфросиніна.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook