Минуло більше року з дня страшної ДТП у Харкові, яка скалічила багато доль.

Читайте також: Справа Зайцевої: є результати додаткової експертизи

П’ятеро людей загинули одразу, одна дівчина – через кілька днів, п’ятеро сильно постраждали. Але через рік винуватці аварії не засуджені, пише "Politeka".

На місці трагедії відразу ж загинув Олександр Євтєєв, 27 років. Біля пішохідного переходу він стояв разом з дружиною Оксаною Євтєєвої (27 років на момент аварії) і своячкою Діаною Берченко (20 років). Діана померла через кілька днів. Оксана надовго потрапила в лікарню.

Оксані Євтєєвій потрібна була тривала і складна реабілітація, але дівчина змогла встати на ноги.

У день аварії, яка сталася 18 жовтня, дівчина присвятила своєму коханому зворушливий пост, від якого на очі навертаються сльози.

Читайте також: Смертельна ДТП на Сумській у Харкові: свіже фото Зайцевої збурило мережу

"Я прокинулася там, де немає його… Рік як його немає поруч… Я передбачала, що мені нічого не страшно, але тільки завдяки йому! Я все могла, коли він говорив: "Я з тобою!" І він правда завжди був поруч, і завжди у всьому підтримував… І любив… Не звикну говорити/писати в минулому часі", – написала Оксана Євтеева.

Дівчина впевнена, що її коханий тепер став ангелом.

"Мені пощастило бути його дружиною і прожити разом 6 років, 6 років це не довгий термін, але він любив мене безмежно! Спи спокійно, Саша, я впевнена, тепер ти ангел! Не знаю чому, але ця фотка так подобається мені, хоча і якість не дуже. Чекав мене з тренування, фото, надіслав щоб я знала що він вже чекає… Бути б поруч… Але так не буває!", – йдеться в повідомленні.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter