У дітей виявили симптом коронавірусу, який можна переплутати з іншим поширеним захворюванням. Йдеться про висип, який буває схожим на алергічну реакцію.

Читайте також: Вчені зробили нову заяву про передачу COVID-19 і соціальну дистанцію

Так, за інформацією сайту BBC, про такий симптом заговорили у Великобританії після того, як про нього вголос заявила медсестра Джейд Робертс з міста Бері-Сент-Едмундс (Suffolk).

У її півторарічного сина був діагностований коронавірус. На хворобу вказав тест, але жінка раніше помітила у дитини висип, схожий на алергічну кропив'янку.

Медсестра все ж вирішила провести тест на коронавірус. І коли отримала позитивний результат, поділилася фотографіями висипу сина на Facebook. Тоді до неї звернулося безліч інших батьків, які розповіли про аналогічний досвід.

Читайте також: У МОЗ розповіли, коли можна буде зробити платне щеплення від COVID-19

"Спочатку висип проявлявся, як кропив'янка, і був м'яким на дотик. У сина з'явився нежить, а потім висип поширився на щоки, вуха, коліна та живіт", – повідомила жінка.

Нагадаємо, що основними симптомами коронавірусу є: висока температура, сухий кашель, втрата або зміна нюху або смаку.

Проте дослідження іспанських лікарів показало, що у деяких пацієнтів з діагнозом COVID-19 виявляються висипання, в тому числі і на пальцях ніг.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook