Українці не зможуть задарма перевозити в літаках багажі. Відтепер за будь−яку сумку доведеться платити. Досі діяла норма безоплатного транспортування ручної поклажі вагою до 15 кг.

Читайте також: На уламках літака польського Президента знайшли сліди вибухівки

Правила впровадила Українська авіаційна служба, пише Gazeta.ua.

В аеропортах діятимуть тарифи, що вказуватимуть у правилах авіаперевізника і договорах перевезення. Також узаконили плату за реєстрацію в аеропорту. Її проводитимуть безкоштовно, якщо це передбачає тариф квитка. Окрім того, на 5 хв. збільшили час реєстрації на рейс та посадку − відповідно 45 і 15 хв. У літаку скасували мінімальну норму відстані між кріслами. Раніше становила не менше 78 см у бізнес− і преміум−класі, й 73 см в економ−класі.

Читайте також: Круїзний лайнер з сотнями пасажирів зазнав аварії біля Норвегії (відео)

"Старі правила не враховували нові послуги в авіакомпаніях, − пояснює експерт з авіаперевезень Богдан Долінце, 30 років. − Законодавство захищало лише права пасажирів. У випадку спірної ситуації суд не ставав на бік перевізника. Новації чітко прописують права та обов'язки обох сторін. Дають можливість авіакомпаніям мати додатковий прибуток і формувати пакети послуг щодо потреб ринку".

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook