Школа у селі Іванчиці Луцької тергромади працюватиме до 1 липня.

Читайте також: У громаді на Волині продовжили дистанційне навчання

З нового навчального року її закриють, – розповіла Суспільному начальниця міського управління освіти Зіновія Лещенко.

Нині у школі навчається 23 учні. У минулому навчальному році не було набору до першого класу, – каже директорка Іванчицівської гімназії № 33 Тетяна Туревич. У навчальному закладі працюють 8 вчителів та троє техпрацівників. Чотири педагоги не пенсійного віку можуть залишитися без роботи.

Обидва корпуси комунального закладу загальної середньої освіти "Іванчицівська гімназія № 33" побудовані у 70-му році минулого століття. У приміщеннях – пічне опалення. Тут вісім навчальних кабінетів, їдальня та туалет.

Керівниця управління освіти Луцької тергромади Зіновія Лещенко каже: ця школа не відповідає вимогам сучасного освітнього процесу.

Читайте також: Годують спредами та неякісним молоком: на Волині батьки школярів та вихованців дитсадків скаржаться на якість харчування

Після закриття Іванчицівської школи, учнів планують перевести у Рокинівську гімназію. Нині тут навчається 218 учнів із селища Рокині та навколишніх сіл. Загалом заклад розрахований на 300 учнів, – розповів завуч Вадим Корнелюк.

Відстань від Іванчиць до Рокинь– 15 кілометрів. Хоча дітей з нового навчального року сюди возитиме шкільний автобус, проте частина батьків вирішили, що до школи у сусідньому селі – Уляники, яка за 2 кілометри від Іванчиць, дітям буде добиратися простіше.

Школи у селах Копачівка та Уляники розташовані ближче до Іванчиць, ніж Рокінівський ліцей. Переведення дітей до Рокинь не є примусовим. Де навчатимуться школярі – вирішуватимуть у родинах.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook