14 лютого до департаменту муніципальної варти Луцька надійшло звернення від громадян про забруднення дороги по проспекті Грушевського, поблизу залізничного вокзалу. Про це повідомляють муніципали міста у Facebook.

Читайте також: На Волині вночі вщент згорів автомобіль, припаркований біля будинку

Інспектором було виявлено, що не вчасно вжиті заходи відповідальної особи щодо миття коліс перед виїздом великогабаритного транспорту з будівельного майданчика по проспекті Грушевського, 30 потягнули за собою неабияке забруднення проїзджої частини дороги та створили складнощі користування нею для лучан.

На момент прибуття інспектора департаменту, на виконроба ТОВ ДВР Буд працівниками поліції було складено адміністративний протокол за ст.139 КУпАП. Крім того, з останнім інспектор департаменту муніципальної варти провів профілактичну бесіду щодо недопущення таких порушень в майбутньому.

Читайте також: У Луцьку дитина перебігала дорогу і ледь не спричинила ДТП (відео)

Сьогодні ж, 16 лютого, інспектором було повторно здійснено виїзд за вищевказаною адресою та виявлено, що виконроб так і не забезпечив очищення дороги від болота, за що йому було видано припис за порушення п.п. 11.3.1 Правил благоустрою міста Луцька з вимогою терміново очистити проїжджу частину від бруду та попереджено про штраф від 850 до 1700 грн згідно ст.152 КУпАП. Питання залишається під пильним контролем інспектора.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook