У Луцьку через ускладнені погодні умови не всі заплановані машини громадського транспорту 18 січня вийшли на рейси. Про це Суспільному розповів начальник управління транспорту та зв'язку міської ради Володимир Степанов.

Читайте також: Уряд хоче залишити "старі маршрутки" у минулому

Через нестачу транспорту напружена ситуація склалася на вулиці Володимирській та у мікрорайоні Вишків. Володимир Степанов каже: через погодні умови на маршруті № 26 із п'яти автобусів виїхали тільки два, а після обіду ще один. На маршрутах № 25 та № 29, де всього курсує 14 автобусів, на рейс виїхали шість маршруток, каже начальник управління.

Зі слів очільника управління, рухомий склад автобусів має середній вік 12-15 років. Каже: серед основних причин, чому автобуси не виїжджали на маршрут, – відмовляли паливна, гальмівна системи та були проблеми з акумуляторами в машинах.

Щодо тролейбуса № 5, то, зі слів чиновника, зранку 18 січня на рейс виїхали три з п'яти транспортних засобів.

Читайте також: У Луцьку розпочали встановлювати першу "розумну зупинку" (фото)

Володимир Степанов додав, що в грудні минулого року перевозили 93 тисячі пасажирів впродовж дня. Додає: нині пасажиропотік знизився на 30 %. Як водії готуються до рейсу й розпочинають робочий день, Суспільне розповість згодом.