Сьогодні, 21 грудня, під час позачергового засідання виконавчого комітету розглянуто питання "Про демонтаж засобів зовнішньої реклами".

Читайте також: "Жодних схем, пов’язаних з азартними іграми, в області не буде": на Волині масово закривають ігрові заклади

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зазначив, що нині національна поліція розпочала активну боротьбу із нелегальними гральними закладами.

Він нагадав, що Луцька міська рада неодноразово піднімала питання щодо припинення їх діяльності, приймалися звернення до різних інстанцій. Тож, за його словами, дуже добре, що сьогодні почали боротьбу з цим злом, яке принесло горе не в одну родину.

Читайте також: "Всі гральні заклади припиняють функціонування до 16:00", − Аваков

Григорій Пустовіт зауважив, що цим рішенням хочуть підтримати дії національної поліції та демонтувати засоби зовнішньої реклами ігрових закладів.

За проект рішення проголосували 9 членів виконавчого комітету. У документі – 63 гральні заклади, зовнішню рекламу яких знищуватимуть. Зробити це зобов'яжуть власників цих об'єктів.

Члени виконавчого комітету підтримали відповідний проєкт рішення.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook