Сьогодні, 18 липня, виконком дав дозвіл на оголошення конкурсу на перевезення пасажирів на новому автобусному маршруті із ЛПЗ до Воротніва.

Читайте також: Із луцького тролейбуса вигнали маму з дитиною

Це рішення ухвалили під час засідання виконкому Луцької міської ради.

В.о. начальника управління транспорту та зв’язку Олександр Середа пояснив, що це питання назріло, адже багато людей просять їх підтримати.

"Є недостатнє транспортне сполучення на садовий масив "Воротнів" і "Світоч". Ці дачні масиви тупікові. Люди неодноразово зверталися і на урядову "гарячу лінію" і в ОДА, нам пропонувала внести зміни в маршрут №3. Але ми цього не можемо зробити, бо вже з перевізником є утверджений договір і він не хоче вносити зміни в маршрут. Тому пропонуємо оголосити конкурс на маршрут № 20 від ЛПЗ по проспекту Волі, Дубнівській, Рівненською, на Гаразджу та Воротнів. Інтервал руху пропонуємо робити 30 хв та залучити 4 автобуси", – пояснив Олександр Середа.

Зваживши на ситуацію, каже перший заступник міського голови Григорій Недопад, варто таки запровадити новий маршрут.

Читайте також: Луцькі перевізники не хочуть возити студентів за пільговою вартістю

"Звісно, це приміські перевезення, але людей часто ігнорували в ОДА, тому вони й звернулися до нас. Ми пішли на зустріч та оголошуємо конкурс. Можливо й не знайдеться перевізник, але ми мусимо спробувати, просто від людей відвертатися не можна. У перспективі переглянемо міжміські перевезення, які мають прокладений маршрут через місто, аби захистити свого перевізника", – додав Григорій Недопад.

Рішення підтримали одностайно.Як відомо, маршрутка курсуватиме по Дружби Народів, Бенделіані, Станіславського, Гнідавська, Данила Галицького, Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Богдана Хмельницького), Волі, Дубнівська, Об'їздна, Рівненська, с. Гаразджа (садовий масив «Воротнів»). Загалом курсуватиме 4 автобуси №20. 

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter