Інспекторами відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної варти Луцької міської ради було відреаговано на звернення щодо засмічення території загального користування та правил користування жилими будинками та жилими приміщеннями жителем будинку №2 по вулиці Загородній, що у місті Луцьку, інформує Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради.

Читайте також: Під Луцьком згоріло авто з собакою в салоні (відео)

За результатами розгляду було виявлено влаштоване стихійне сміттєзвалище жителем будинку на території загального користування, яке спричинило нестерпний запах та антисанітарію в під’їзді, за що останній отримав два протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 150 КУпАП (Порушення правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями) та ст. 152 КУпАП, п.п. 2.5.5.1.1. Правил благоустрою міста Луцька (засмічення території загального користування).

Читайте також: Неподалік Луцька викрили цех "лівого" алкоголю та цигарок

Також інспектори зобов'язали порушника прибрати, видавши йому припис з терміном виконання до 13 червня 2019 року, який останній пообіцяв вчасно та належним чином виконати.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook