Сьогодні, близько 01:00, патрульним надійшло повідомлення про ДТП за участі ГАЗ 24 та Renault 19 на перехресті вулиць Дубнівська – Карпенка-Карого, що у Луцьку.
Читайте також: У Луцьку трапилась аварія за участі двох автівок: є потерпілі (відео)
Поліцейські прибули на місце події та встановили всі обставини події. Окрім того, у керманича ГАЗ 24 виявили ознаки алкогольного сп’яніння. Останній пройшов огляд на визначення стану алкогольного сп’яніння у присутності свідків на місці події. Результат – позитивний (стрілки догори).
Тож на винуватця автопригоди склали адміністративні матеріали за ст.124 (Порушення ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів), ч.1 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП.
Зауважимо, за січень-липень 2021 року на території Волинській області зареєстровано 34 ДТП через перебування водіїв у нетверезому стані, з них 4 ДТП з травмованими, в яких 5 осіб травмувалися.
Читайте також: У Луцьку на Відродження авто влетіло у газову трубу
Патрульна поліція Волині закликає водіїв бути відповідальними і не сідати за кермо у стані сп’яніння, адже це може мати непоправні наслідки.
![Світлина від Патрульна поліція Волинської області.](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p480x480/233456592_3046287352256777_3439908376526939399_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-4&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=-jUpolIbMb8AX8fwkIq&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=d54d06f5fd933a7e876b310bda50860f&oe=6132586B)
Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook
Коментарі
коментарів немає