Всього у Луцьку на коронавірус захворіли 161 лучан, продовжується обстеження підозр захворювання на COVID-19 та кола їх контактних осіб.

Читайте також: У Луцьку на продуктових ринках фіксують порушення карантину

Начальник управління охорони здоров'я Володимир Лотвін зазначив, що індекс інцидентності при цьому становить 11,3% на 100 000 населення, при нормі в 12%. Такі показники відповідають новим вимогам до наступного етапу послаблення карантинних заходів, повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

Зважаючи на такі дані, секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт розпорядився підготувати звернення до голови обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, щодо дозволу на пом'якшення карантину у місті Луцьку.

"Сьогодні у нас є розуміння того, що з 1 червня можливий черговий етап пом'якшення карантину. Висока імовірність того, що запустять громадський транспорт, відкриють дитячі садочки. Тому працюємо в цьому напрямку, готуємося повноцінно ввійти у новий режим роботи.

Читайте також: 22 нові випадки та одна смерть: у яких районах Волині зафіксували коронавірус

Я думаю, що наше звернення до обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки стане ще одним поштовхом до запуску громадського транспорту у місті Луцьку", − зазначив Григорій Пустовіт.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook