11 березня в Луцьку на вулиці Ковельській поліцейські зупинили водія маршрутки і склали на нього протокол за те, що порушує карантинні вимоги – везе забагато пасажирів.

Читайте також: У Луцьку на кільці маршрутка в'їхала в автомобіль (відео)

От тільки в своєму протоколі поліцейський не зазначив, скільки ж сидячих місць передбачено у маршрутці заводом-виробником. Не вказав і того, на скільки ж більше їхало пасажирів, ідеться в сюжеті телеканалу «Аверс», передає ІА «Волинські новини».

Поліцейський Іван Ткачук каже: у салоні водій перевозив 31 людину, а в реєстраційному талоні на транспортний засіб зазначено 25 місць разом з місцем водія, тобто можна перевозити 24 пасажирів.

Технічні характеристики транспорту зазначено лише в рапорті колеги поліцейського: 22 місця для сидіння. З поясненнями правоохоронця цифра не збігається. Той каже: він помилився у показанях.

З відеодоказами поліцейських у суді теж виходить халепа. Хай скільки переглядали записи боді-камер – стоячих пасажирів зафіксовано куди менше.

А от яке порушення копи зафіксували без сумніву – то це власне. Місце складання протоколу закону не відповідає, адже його треба складати на кінцевій зупинці.

На додачу виявляється і те, що відеореєстратор на службовому поліцейському авто не проходив жодного акта повірки. На балансі Управління патрульної поліції не перебуває. Та й сам поліцейський не звертався до керівництва з рапортом, аби був дозвіл використовувати пристрій у роботі.

Читайте також: Беруть готівку та дають свою картку для розрахунку: водії луцьких маршруток йдуть на нові хитрощі (відео)

«Оформляємо повідомлення на начальника ДПП Жукова щодо незаконного використання відеореєстраторів у роботі. Докази мають бути належними, достатніми, допустимими і достовірними. Вам зрозуміло? – наголосив суддя Луцького міськрайонного суду Віталій Ковтуненко. – Я закриваю провадження. А вам наголошую: правильно все робити і з’ясовувати. І щодо будь-якого маршрутного транспортного засобу – тільки на кінцевій зупинці складаєте протокол. Ви забираєте документи, слідуєте за ним і там безпосередньо складаєте матеріали».

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook