Луцька міська рада у співпраці з НЕФКО продовжує реалізацію проєкту «Енергоефективність в громадських будівлях міста Луцька», яким передбачається утеплення фасадів, дахів, встановлення ІТП, ізоляція трубопроводів, заміна вікон та дверей, модернізація системи освітлення у сорока бюджетних закладах.

Читайте також: У початковій школі зможуть створювати з’єднані класи

Про це повідомляє Луцька міська рада.

Сьогодні міський голова Ігор Поліщук та начальник управління капітального будівництва Леонід Карабан оглянули процес робіт з термомодернізації дитячих садочків № 3, 5, та 38, НВК № 10.

Впровадження заходів термомодернізації у закладах бюджетної сфери створює комфортніші умови усередині приміщення, дає можливість економити кошти на енергоносіях, які можна спрямувати на інші цілі та проєкти. Також їх реалізація додає й естетики, адже відремонтовані приміщення милують око своєю красою.

Читайте також: Випускниця з Волині склала ЗНО з двох предметів на 200 балів

«Ми плануємо до 1 вересня завершити роботи. Спека вносить свої корективи у роботу підрядників, адже працівники були змушені змінювати графік і виходити о 6 ранку та працювати допізна з значною перервою в обід. Приємно, що наші садочки та школи змінюють свій вигляд. Старі сірі фасади набувають різноманітності та нових барв.

Утеплення фасадів, цоколів, дахів дає й значний економічний ефект. Так, в уже в зроблених бюджетних закладах економія енергоресурсів становить від 30 до 50 %. Крім того, створюються комфортні умови для працівників, учнів, відвідувачів.

Там, де є економія коштів, спрямовуємо їх на інші цілі. Так, у школі № 10 ми відремонтуємо сходи та вимостимо бруківкою територію перед входом», – розповів міський голова Ігор Поліщук.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook