Виконувач обов’язків начальника управління охорони здоров’я ОДА, депутат облради Людмила Тимощук повідомила, невдовзі запрацює ПЛР-лабораторія, яка діятиме при Волинській обласній клінічній лікарні. Про це вона розповіла 10 серпня під час позачергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС в обласній раді, інформує пресслужба Волиньради.

Читайте також: Повідомили, де на Волині найгірша ситуація із коронавірусом

За її словами, ПЛР-лабораторія при обласній клінічній лікарні перебуває на завершальній стадії облаштування, тож має запрацювати вже до кінця цього тижня.

Також вона додала, що станом на 10 серпня у медичних закладах області, визначених для надання допомоги хворим на коронавірус, значно зменшилося навантаження на ліжкомісце.

Читайте також: У селі на Волині – спалах коронавірусу, усі захворіли на весіллі

"Загальна кількість інфікованих, які перебувають на лікуванні у стаціонарі складає 23% від загальної, коли під час першої хвилі цей показник сягав 29%. Ми активно працюємо над питанням зниженням показника виявлення випадків інфікування. Коли місяць тому цей показник становив 22% , то станом на сьогодні ми маємо 15,4%", – наголосила вона.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook